Forumsohbet.Com -  Üyelerinin buluştuğu forum platformudur.
Ana Sayfa - Forum Kuralları - Bize Yazin - Kayıt Olun

Go Back   Forumsohbet.Com - Üyelerinin buluştuğu forum platformudur. > •.•´¯`•.• Sohbet Forumları •.•´¯`•.• > Şiirler > Resimli Şiirler

Resimli Şiirler Aşk'a Dair Resimli şiirler.

Seçenekler Stil
Alt 14-06-11, 16:39   #1
ForumSohbet Üyesi
Asya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nereden:
Meslek:
Tecrübe Puanı: 52912
Asya has a reputation beyond reputeAsya has a reputation beyond reputeAsya has a reputation beyond reputeAsya has a reputation beyond reputeAsya has a reputation beyond reputeAsya has a reputation beyond reputeAsya has a reputation beyond reputeAsya has a reputation beyond reputeAsya has a reputation beyond reputeAsya has a reputation beyond reputeAsya has a reputation beyond repute
Standart BiLirmiSin? SöyLe..

Bilir misin seni sevmenin ateşler içinde üşümek olduğunu...

Mutsuzum desem de teselliler avutur mu yüreğimi. Sen uzaktan sevmeyi, özlemeyi, hasret çekmeyi bilir misin? Her gün ağlıyorum bilmezsin, sensiz ne haldeyim göremezsin. Yüreğimin tâ derinlerinde sancıyan sevgimi hissedemezsin. Çünkü ben seni olduğun gibi sevdim, kıymetimi bilmesen de, gençliğimi harcasan da, yüreğimi yaksan da, bedenimi öldürsen de sen yine benimsin. Eğer; sevgimi görebilmen, duyabilmen, hissedebilmen için ölüm gerekiyorsa ona da razıyım. Ben seni toprakta da severim önemli değil bedenimin yok oluşu. Hani sen benimdin, hiç kimseyi sevmezdin kim bilir? Şimdi kimin yanındasın, nerdesin belki de mutluluktan gülücükler saçıyorsundur herkese. Benim yüreğimde acıyla beslediğim filizi ne görürsün ne de anlarsın.

Bütün umutlarımı sana bağlamış, hayallerimi seninle süslemişken, seni tanımlanamayacak kadar çok severken beni böyle bırakıp gidemezsin. El ele, yürek yüreğe, acıları yenip mutlulukla doyumsuzlaştıracaktık. Hepsi yarım kaldı, ben yarım kaldım. Hani ben senin prensindim deli çocuk diyordun. Hani o deli çocuk şimdi yaslarda kalbini sevdanın mezarına gömdü. Seninle beraberken ayrılık aklımın ucundan bile geçmezken niye bu ayrılık yo! Ben senden ayrılmadım ki ben hala seninim ben seni her zaman seviyorum sevdim ve her daim seveceğim yeter ki o yaralı, kırık, kanayan yüreğim hep var olsun…

Sen hiç gecenin karanlığında odanın tavanına dalıp saatlerce sevdiğini düşündün mü bu kadar aciz ve güçsüz kalır mıydım? İnsan her şeye alışıyormuş be canımın içi ben seni sevmenin tadını çıkarıyorum. Gözyaşlarım sel oldu, sevgim okyanuslara sığmaz oldu. Ne seni geri getiriyor ne sevgini yok edebiliyorum. Günden güne eriyip bitiyorum farkında olmadan.

Sancıları sargıları içinde uluyan hasta bir sonbahar gibi yapraklarımı döküyorum. Ne yaşama sevincini buluyorum kendimde ne de ölüm denilen yaşam parçasını...

_________________________________________________________________________________________________
Üç şey seçtiler cennetten çıkarmak için

Kelimeleri Adem yanına aldı
Annelik duygusunu taşımak Havva’ya kaldı

ama aŞk çok ağırdı…

Asya isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Paylas Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bilirmisin, söyle

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil