Forumsohbet.Com -  Üyelerinin buluştuğu forum platformudur.
Ana Sayfa - Forum Kuralları - Bize Yazin - Kayıt Olun

Go Back   Forumsohbet.Com - Üyelerinin buluştuğu forum platformudur. > •.•´¯`•.• Sohbet Forumları •.•´¯`•.• > Şiirler

Seçenekler Stil
Alt 01-11-10, 08:54   #1
ForumSohbet Üyesi
MARİmar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nereden:
Meslek:
Tecrübe Puanı: 1020000
MARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond repute
Standart Seni Öyle Seviyorum Ki!

Karsımdasın..Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana...Ne büyük mutluluk bu...Gördüğüm en güzel şeysin.Senden öte tanımladığım hiç bir şey yok.Herşey senin adınla anılıyor benim dünyamda.Bütün çiçekler sen bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın ve artıyor her geçen gün sana olan hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var. Öyle gerçeksin ki...

Gözümü açıyorum sen, kapıyorum sen hiç bitmeyen serüven... Günümün en keyifli anı, uykumun en tatlı rüyası... Seni soluyorum, havadasın. Seni kokluyorum, doğadasın. Hele şimdi sonbaharsın. Ya da sonsuz bahar. Seni yaşıyorum canımdasın... Canımsın... Sarılsam sana, bin yıl geçse, bir an bile ayrılmasak... Ten tene, yürek yüreğe sonsuz baharın en aşk dolu iki yaprağı olsak sesin sarhoş etse beni.. Öyle İçimdesin ki...
Bir saniye iste benden sensiz geçirdiğim, veremem. Sensiz gececekse geçmasin zaman istemem. Seninle yaniden doğdum, yeniden doğusun kanıtıyım ben. Senden önce geçen zamanı, Sana ulaşmak için yürüyerek geçirmişim, kimmişim bilememişim. Şimdi başımı cevirim geriye bakmıyorum bile.

O yol yüründü ve bitti, artık seninle yürünecek bam başka bir yol var önümde yorgunluk nedir bilmeyeceğim... Öyle aklımdasın ki....
Ah, sensiz kalmıyormuyum bazen yıkasım geliyor gördüğüm bütün duvarları..
Ardında seni bulurum sanıyorum... Ne ayrı koyduysa bizi zaman yada yollar, bir kalemde silesim geliyor. Sana dokunmamı engelleyen ne varsa, bir kadehi yere çarpıp tuzla buz eder gibi parcalamak istiyorum... Öyle özlüyorum ki...

Sen ol, hep ol, benimle ol, bende ol... Sendeyim ben, yüreğimi koydum yüreğinin üstüne. AŞK bu başka isim arama. Hemde en koyu en deli en tutkulu... Öğreneceğim cok şey var sana dair. Bilmediğim çok şey var. Ama bir şeyi öyle biliyorum ki...
SENİ ÖYLE COK SEVİYORUM Kİ.....
MARİmar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Paylas Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-10, 08:54   #2
ForumSohbet Üyesi
Nereden:
Meslek:
MARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond reputeMARİmar has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Seni Öyle Seviyorum Ki!

Dokunulmamış düşlerim vardı benim. Kimseye söylemediğim ve kimsenin bozmasına izin vermediğim düşlerim vardı. İçinde sen olan ama senin bile bilmediğin, dokunulmamış, kirletilmemiş, bozulmamış düşlerim vardı. Beni bu kadar mutlu eden onlardı.

Sana bakarken masallar yazardım ben, seni dinlerken, sana dokunurken, her harfinde bir düşü saklayan masallar yazardım. Kimse bilmezdi. Sen de bilmezdin. Kirlenmesin diye söylemezdim.

Bazen söz biter
Acı kalır içinde
Gecelerin de geçmez olur
Gündüzlerin de

Sonra bitti. Ansızın bitti. Sen gidiyorum dediğin an bozuldu düşlerim. Beklemediğim bir zamandı, beklemediğim bir cümleydi, belki onun için bu kadar yaktı canımı.
Kimselere dokundurmadığım düşlerimin üzerine basa basa gittin. Kirlendi düşlerim.
Alışmaya çalıştım. Nefes almaya çalıştım. Yaşamaya çalıştım. Çalışmakla olmuyordu. Yaşamam için yeni düşler gerekiyordu. Sen yoktun, kurduğum bütün düşler yokluğunla kirleniyordu. Nefes almakla yaşanmıyordu.
Yaşamam için seni sevmem gerekiyordu.
Sonunda bıraktım kendimi..

Rüzgara bırakırsın
Bir kuru yaprak misali
Nerede bulacaksın bilemezsin
Sonunda kendini

Seni sensiz yaşamayı öğrendim sonunda. Seninle sensiz nefes almayı. İçinde senin olduğun düşleri senden uzakta kurmayı. Sana bakmazken, sen dinlemezken masallarıma düşler saklamayı.
Artık sadece seninle değil herkesle paylaştığım dünyada, sadece seninle değil herkesle paylaştığım anlarım vardı. Sen olmayınca yaşam bir masal değildi.
Yaşamdı.
Sıradandı.

Sen Gittin
Herşey Gitti
Sevinçler
Mutluluklar
Hayaller
Artık herşey sıradan
Herşey basit
Ben de seni sevmekten hiç korkmadım Sevgilim

Seni bu kadar çok sevdiğim için kızdım kendime. Bir gün gideceğini anlamadığım için. Durmaksızın sonsuza kadar süreceğini sandığım düşler kurduğum için kızdım. Yaşadıklarımı herkesin yaşadıklarından ayrı tuttuğum için kızdım. Sen bitti dediğinde o kadar çok acı çektiğim için kızdım.
Hala bile bu kadar acı çektiğim için kızdım.
Gidiyorum dediğinde biraz daha kal demediğim için kızdım.

Bazı anlar vardır ya
Ya vardır ya yoktur
Göremezsin karanlıktan
Çarparsın duvarlara
Ama yine de yürürsün
Bir sonraki adımın boşluk olsa bile
Gözlerine bakmaktan
Hiç korkmadım
Sevgilim...

O kadar çoktu ki sana biriktirdiklerim, sensizliğinde bitiremedim. O kadar çok sevmiştim ki seni, sevmekten vazgeçemedim.
Oysa sen bitirdin.
Oysa sen vazgeçtin.
En Gitmez dediğimdin
Gittin..
Sen
Gittin.

Herşey Gitti...
Alt 01-11-10, 08:55   #3
ForumSohbet Üyesi
Nereden:
Meslek:

Özledim" diyordun ya iki dudağının arasında öğüterek kelimeleri..
Oysa nefesinle beraber yüzüme vuran her harf,her hece,her kelime hazanı yaşatıyor tüm duygularıma..Yaprak misali tel tel dökülüyor yere,üstüne basılıp çiğnenmek için.."

"Dudak kıvrımından süzülen tebessümünle "seviyorum seni" diyordun ya bana..Oysa yüreğimi okşayan o gülüşün kanatıyordu tüm kalbimdeki "SEN" i..Kör bir hançerin soğuk yüzünden dökülüyor yere damla damla,silinip atılmak için.."

"Ve diyordun ya bana "Gözlerine baktığımda Aşk'ı görüyorum"..Oysa yaydan çıkan bakışın ok gibi saplanıyordu Düşlerime..Düş'ümden uyanmamak için çırpınan gecelerime yağmurlar yağıyor çisil çisil..Biliyorum,Şemsiyemi açtığımda dinecek üstüme yağan kokun.Perperişan olmuş Hayallerim;Asılı kaldığı yerden devam edecek yeni bir sabahla."

Sesleniyorum sana,bel ki de acıtıyorum..
Duyuyor musun?

Boğazımda düğümlenen onca sözü azad ettim..
Aç avuçlarını..
İster yakala yüzüne çarp bin pişmanlıkla..
İster bırak dökülsün yere,bas gitsin..
Ya da Ez, bitsin..

"Ben ki;tüm yollarımı sana meyletmiştim,adına çıkmaz sokak demiştim..Girdiğimde Yüreğine,bir daha dönüşü olmasın istemiştim..Ben ki senin için aklımdan geçenleri;Yüreğime ilmik ilmik işlemiştim.."

"Sana gelirken adımlarım ..Nasıl da yanıyordu yanaklarım ve nasıl da sızlıyordu ellerim..Bir de bakamadığın gözlerim..Nasıl da parlıyordu ayı kıskandırarak.."

Ve Şimdi;

Elini son defa koy şakağına..
Daya başını dizlerine,yaslan soğuk duvara..

Bil ki;

Unutmak için,Seni son kez özlüyorum..

Alt 01-11-10, 08:55   #4
ForumSohbet Üyesi
Nereden:
Meslek:

Sen bana sıfatlar ararken
Ben seni sonu gelmeyen cümlelere başlık yaptım

Koymadım nokta senle biten hiç bir cümleme
Virgülle bile duraklamadım senin yolunda
Belirsizlik yakışmazdı sana olan sevdama
Üç noktayıda attım lügatimden..

Önemsiz şeyleri
Önemliymiş gibi anlatmadım kimselere
Yüklemedim hiçbir harfe hiç bir anlam
Hiçbir yüze gülüş vermedim
Sana dokunur diye..

Ben; sana uzanır diye
Attım her yanımı ayrı yerlere
Acım gözyaşı oldu aktı içime
Sesim sana değer diye
Kestim sesimi sen duyupta acılanma diye..

Bitirdim sana deli olan beni
Ama
Bitirmedim bende ki seni
Sarıp sarmaladım
Kundakladım seni..
Yükledim sırtıma vebalini
Bismillah dedim çıktım yoluna
Bırak günahda benim olsun
Yokluğum iki yanağına gamze olsun
Çek bensizlik bayrağını
Hadi ben bittim; gözün aydın olsun..

Dipnot; Sen bana sıfatlar ararken ben sen olan alfabemi sildim hadi şekillendir kendini yeniden...
Alt 01-11-10, 08:55   #5
ForumSohbet Üyesi
Nereden:
Meslek:

GüLüm bu beLki son satırLarım sana

ßeLkide kaLemi kırar atarim.

ßeLki daha mürekkebi kurumadan şu satırLarın

çeker giderim bir meçhuLe dogru..

Zaten kaç zamandır sende köşe bucak kaçmıyormusun?

Göz göze geLmemek icin sende kaçacak yer aramıyormusun?

Artık bitsin diyorum bu adi neyse artik..

Sevda mı aşk mı adı neyse artık..

Yeterki bitsin.

Sen sen oL bende ben..

Herzaman derdim ya

Sevgi yetmiyor işte bazen.

Yetmedi güLüm.

Bizede yetmedi..

Şu satırLarı yazarken

ßir biLsen içimden ne geLer geLdi geçti.

Lanet oLsun kızamiyorumki sana

Ben sadece kendime kızıyorum.

Yok agLama sakın!

ßu bir eLveda şarkısı

ßu bir eLveda şiiri

ßen çeker giderim.

Ardıma bile bakmadan.

Içimde yüregimde sakLarım sevgini bi $ekiL.

Korurum hiç toz kondurmadan

SeneLerce onu biriktiririm içimde.

Atamam..

BiLiyorum!

Sende zaten gözLerinLe git diyorsun..

Istemesende beLki bıkmışsındır.

Hep aynı hikayeLerden

Hep aynı sözLerden

ßeLki beLki sende anLamışsındır.

Bu sevdanın sonu ayrıLıktır.

ßeLki aLıştık birbirimize

ßeLkide ayrı kaLırsak

Yine ararız yine özLeriz birbirimizi

Kim biLir..

Hayır güLüm hayır..

ßahaneLere gerek yok!

Kızmaya kırıLmaya gerek yok!

Artık zaman veda zamanidir..

ELveda eLveda gülümm eLvedaa!!...

Küstüm..

Küstüm ben sana.

Küstüm dagLara

Gidiyorum yanLızLıgıma

AgLama gülüm!

AgLama bana..

Gidiyorum sana eLveda..!

GüLüm biLiyorum.

Zamansız bir sevda gibi

Bizde daha kendimizi biLmeden

ßu sevdaya yuvarlandık işte.

SeneLeri öyLe hoyratça harcadık.

Ardımıza satırLarı bıraktık!

Sevmedik mi?

DeLicesine sevdik..

HatırLarmısın?!

Seni iLk gördügümde kan ter içinde kaLmıştım

HeLe iLk tuttugumda eLLerini

ÖyLesine sıkıLmış öyLesine utanmıştım.

ÖyLesine kendimden geçmiştim ki..

Zaman..

Zaman biLe uçmuştu..

Şimdi ise hepsi bu satırLara kaLdı.

Hepsi birer keLime oLdu.

ßirer satır birer anı..

KözLendi o yıLLar toz kondu herşeye

ßeLki bende öLecegim birgün.

ßeLki o zaman mezar taşıma bakarsın.

ßeLki o zaman anLarsın..

AnLarsın ki..

ßen seni her şekLinLe sevdim.

Sadece yüregini degil

Ruhunuda

Kısaca sana ait ne varsa

Hepsini sevdim..

Vaktim yok vaktim bitti artık.

Vade doLdu..

ßirbirimizi daha fazLa kırmadan

ßirbirimizi üzmeden

Ve daha kötüsü:

ßütün ipLeri koparmadan

En iyisi

Ben ben cekip gideyim..

Gideyimde sende biraz düşün artık.

ßeLki beni kaybedince

ßeLki o zaman anLarsın..

AnLarsın ki..

Bu sevdanın sonu

Bu sevdanın sonu hasret degiLdir.

ßeLki bu sevdanın sonu kırık bir kaLem degiL..

ßeLki bu sevdanın sonu yeni bir başlangıçtır.

Zaman doLdu.

Vade bitti.

GitmeLiyim..

Gidiyorum..

ŞimdiLik

ŞimdiLik sana eLveda güLüm!

ELVEDAAA
Alt 01-11-10, 08:56   #6
ForumSohbet Üyesi
Nereden:
Meslek:

Artık seni unuttum…!

Artık sensizliği umursamıyor muyum nedir? Geceleri hala aklıma geliyorsun ama ne hayallerimde nede rüyalarım da istemiyorum artık seni… Seni hatırlatan her anı her şarkı sözleri beraber gidilen her köşe başı bana boş ve manasız geliyor…. Kimdi bunlara her baktığında ağlayan? Yüreğinin kanamasından nefes alamayan… ben mi?

Ara sıra senden haberler geliyor gözlerime bakarak anlatıyorlar. Acımı görmek için bundan zevk almak için…. Onlara bakıyorum… anlattıkları sana deli gibi aşık olan bana değil ki… kime anlatıyorlar seni? Ben seninle vardım ben sende kayboldum ben sende yok oldum…. yerime gelen seninle ilgilenmiyor ki…. Ufak da olsa bir ipucu arıyorlar gözlerimin içinde…. Ama artık bulamazlar…. Kim seni sevdiyse o senin gidişinle öldü….

Yeni birisiyim artık ben… hiç bir şey acıtmıyor canımı… Seninle birlikte duygularım da gitti benim. Gözümden bir damla yaş akmıyor kanayan bir yüreğim yok artık…

Bunun için mi girdin hayatıma…. Benden yeni bir ben yaratmak için mi? Eski ben bu dünyaya dayanamayacak kadar mı zavallıydı ki bir an önce yok edilmesi gerekiyordu? Görevin bu hayata devamımı sağlamak mıydı? Görevin beni yüreksiz bırakmak mıydı?

Umarım başarının zaferini yudum yudum içiyorsundur… Umarım aldığın yüreğimi tepe tepe kullanıyorsundur… nasıl olsa o hep senindi…

Yarattığın yeni ben’in artık ne sana ne bir yüreğe ihtiyacı var…. Tebrik ederim…
Alt 01-11-10, 08:57   #7
ForumSohbet Üyesi
Nereden:
Meslek:

Seni sevdiğimi;
Binlerce sen vuran şu pencerenin önünde,uzaklara daldığımda anladım..
Resimlerini çekip masama koyup, saatlerce izlediğimde anladım..

Seni sevdiğimi;
Yağmur yağıp iliklerime kadar ıslandığımda gözlerimin doluşunu,
Aynalarda kendime sorup cevabını vermekten korktuğumda anladım..

Seni sevdiğimi;
Ölüm senin elinden bile güzel dediğimde anladım..
Bir film karesine patlayan flaşa senin için saatlerce gülümsediğimde anladım seni sevdiğimi..

Uykusuz bir gece,saat 02:00 de anlatmaya başladığım seni.
Sabah 4 olduğunda “yine anlatamadım” deyip yeni bir alfabeye aç hissettiğimde kendimi anladım..

Seni sevdiğimi;
Yazılan her kelimeye dokunup..dokunmak istediğimde sana anladım..

Seni sevdiğimi;
Tüm yolları yürüyüp geceler boyunca kabına sığmayan
bir “sen “ile..Bu şehirde insanlar “Yine mi bu yollarda yürüyorsun tek başına, neden? “dediklerinde anladım..

Seni sevdiğimi;
Her kitap arası..masanın altı..Yastığın altı..
Okunmaktan buruşmuş..ama mutlaka bir yerlere sıkıştırılmış kelimelerini bulduğumda anladım

Gökyüzündeki en soluk yıldıza bakıp..oraya gizlediklerimizi hatırlayıp gülümsediğimde anladım..

Gökkuşağının altına rezervasyon yapılmış masayı görüp
“Yaşanmışlık kadar yaşanmamışlığınım” dediğimde anladım seni sevdiğimi...

Seni Sevdiğimi ta en başından..
Hiç söyleyemediğimde anlamıştım...
Şimdi söylüyorum...
Korkmuyorum...
Alt 01-11-10, 08:57   #8
ForumSohbet Üyesi
Nereden:
Meslek:

Penceremden dışarıya bakıyorum ve susuyorum,umut dolu sevgi dolu özlemlerle şarkımızı mırıldanıyoruz birlikte.

Allah'ım öyle bi heyecan sardıki yüreğimi uzatsam dokunacaktım ellerine o kadar yakındın ki bana.
İşte yine sanki zaman "büyü"lenmişti,ben "büyü"lenmiştim sana. Ruhum içime sığmıyordu. Ellerimiz kenetlenmişti birbirine koşuyorduk..

Öyle bir "büyü"ydü ki düşlerimde. Yerimden kalkıcak gücüm yok!
O gücü bulabilsem kendimde ,geleceğin yöne koşmayı düşlüyorum.
Dizlerim düşlerim kadar hızlı değil. Susuyorum ve yüreğimi göçmen kuşlarıyla sana yolluyorum.
Boş gelmeyeceklerdi biliyorum. Yüreğini ve gözlerini bırakacaklar avuclarıma. İşte o an, düşlerim gerçek. gerçeklerimde düşlerim olucak.
Sen sakın üzülme ben bu kadar susuyorum diye! Susuyorum sana, susuyorum, aşkımı hak edicek kadar yücesin. Bu kalp seni sevmeyi hak ediyor sende bu kalpte olmayı.
Hiç üzülme, küçüğün bu kalbi hep senin için taşıyacak. Ay ile yadızları, gök ile güneşi, martılarla denizi, güzel ile çirkini birleştireçeğim senin için.
Sonsuza kadar sen ile beni.
Korkma yüreğim seni taşıyacak kadar büyük ve güçlü, senden gelicek herşeyi kucaklamaya hazır, sensizliğe dayanacak kadar azimli.
Bu sevgim bu sevgi seninle yaşadığı sürede çoğalarak yaşıyacak.
Sevgine susuyorum,
Aşkına, sen olsanda Varlığına susuyorum.
Bedenlerimiz farklı yerlerde olsada ruhlarımızın buluşmasına kim engel olabilir?
Özgür bırak ruhunu. Gecenin karanlığını delen beyaz bulutlara sarılıp gelsin Ve buluşşun ruhumla.
Susuyorum yine,
Dön bana; bir yudum hasret, bir yudum acı en çokda sana susuyorum.
Dön bana, Gönlüm hasret aşkına. Ağlamaklı gözlerim.
Düşünceler düşler dört bir yanım. Aklım almıyor, duygular sarmış yüreğimi zehirli sarmaşıklar misali. Susuyorum yine, Susuyorum seVgine biliyorsun; Gel, Gel, Gel Diye...

Alt 01-11-10, 08:57   #9
ForumSohbet Üyesi
Nereden:
Meslek:

Benim İlkimde sensin sonumda..Varlığımda sensin yokluğumda..

Geceleri yatağa girmek ne kadar acıdır bilir misin...Beraber renklendirdiğimiz şu renksiz dünyada senin gitmen yeterli oldu hayattan nefret etmem için..İlk sevişim,ilk bağlanışım,ilk aşık oluşum,ilk el tutuşum...Hayatımda her ilki sende tattım ama senin ilklerin benimle değildi.Sanırım sonlarında bana nasip olmayacak..
Bu gecede uyumadım yokluğunda,bu gecede ağladım sabaha kadar kimseciklerin bilmediği durumda.Ben güçlüydüm,evet ben kuvvetliydim.
Hayır,değildim...
Sadece öyle bilinirdim ben..Ne kadar aciz olduğumu kimseye anlatamadım,
dinletemedim ya da gücüm yetmedi.Aciziyetim öylece kaldı benimle..Bu gece bir dilek var içimde..Keşke uyanmasam ama ölmesem ama hep yaşasam ama yine de uyanmasam...
İkilemlerden bıktım artık!Ne ulaşmak istediğim bişey kaldı,ne de ulaşabildiğim...Her yolu kapattılar bana senin yokluğunda,önümde engeller,önümde kalabalık..Bu ıssız sokaklarda tek başımayım ve yine çaresiz.Ne elimden tutan var,ne de tutmak istediğim bir el..Tek istediğim uyumak..Bir daha uyanamamacasına uyumak..Ta ki senin gelip beni uyandırdığın ana dek uyumak...
Ben başkaları gibi sevemedim seni güzelim..
Başkaları sevdikleriyle beraber hayata gözünü açtı,beraber hayata baktılar,bense kör kalmayı seçtim senin varlığında bile..Bekledim gözümü açmak için mahşerde,ellerin ellerimde...
Ne bir gözüm var sensiz görmeyi becerebilen;ne de bir ben varım renklendirmediğin renksizlikte hayatı altedebilen..

Benim ilkimde sensin;sonumda..Varlığımda sensin;yokluğumda...
Alt 01-11-10, 08:58   #10
ForumSohbet Üyesi
Nereden:
Meslek:

Bir sevdadır burada yaşanan,
rengi olmayan, tadını pek de anlamadığınız, acısı biraz fazla kaçmış bir sevda...

Ne kara ne ak, ne karşılıklı ne karşılıksız, öylesine bir sevda...

Günlerin gecelere kazık attığı bir zamanda sevdim seni, öylesine ve umarsızca... Ne başı vardı ne de bir sonu, sadece o an vardı yaşanan, sevdaya düştüğüm tek bir an ve onun metamorfozları...

Biliyorum bu yasak, bu imkansız sevdanın sonu yoktu, ama yaşamak vardı sensizliği... Sensizliği yaşamak bile güzeldi, sensiz hayaller kurardım sevdama dair, ender sevdaların gölgesinde yitirilmiş bir umuttu benimkisi...

Bir sevdadır burada yaşanan,
rengi olmayan, tadını pek de anlamadığınız, acısı biraz fazla kaçmış bir sevda...

Kıymeti bilinmeyecek olan, değerini göremeyecek olan, beklentisiz bir sevda...

Bir "Sen"e tutulmuş, Bir "Ben"in hikayesidir, "Biz" olamayanlara, olamamışlara adanmış bir sevda...

Anlatılamayanların gölgesinde ölüme mahkum bir sevdanın hikayesidir bu, anlatılmak istemeyenlerin ördüğü duvarların arasına hapis, özgürlüğünü bekleyen bir sevda...

Devamı biraz "Ben"e, biraz "Sen"e biraz da "Zaman"a bağlı olarak yazılacaktır...

Etiketler
seni, seviyorum, öyle

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil